Menu

Ultimate Super Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ultimate Super Reels

Automat Ultimate Super Reels Online ZdarmaAutomat Ultimate Super Reels Online ZdarmaUltimate Super Reels je pětiválcový výherní automat zdarma s obrovským progresivním jackpotem. Jedná se o skvělou hru plnou vzrušujících funkcí a spoustou násobitelů. V tomto výherním automatu jsou výherní kombinace tvořeny na třech prvních válcích a zbylé dva válce mají dodatečné speciální funkce. Maximální hodnota mince je 37,50 euro, maximální hodnota násobitele je 4000 a maximální počet spinů zdarma v tomto hracím automatu je 5.

Automat Ultimate Super Reels Online Zdarma

 

Ultimate Super Rells je výherním automatem zdarma, který se může naprosto přizpůsobit potřebám hráče. Mince v tomto výherním automatu mohou mít hodnotu 0,1, 0,2, 0,5, 0,10, 0,25 nebo 0,50 euro. Záleží pouze na hráči. Hráči si ale také mohou nastavit počet mincí vsazených na každou výherní linii. Výherní automat Ultimate Super Reels od vývojářské společnosti iSoftbet hráčům umožní nastavit i počet výherních linií. Je možné hrát s 5, 10 nebo 15 výherními liniemi. Všechny výherní linie přitom hráčům mohou přinést vysoké výhry. Výherní automat Ultimate Super Reels ale nabízí i dodatečné násobitele 2x, 5x a 10x. Vytočit si můžete spiny zdarma ale tou nejlepší a nejhodnotnější funkcí je nabízený jackpot. Jedná se o skvělou hru, která má velmi jednoduchá pravidla, funguje naprosto bezproblémově a je velmi snadná na ovládání. To vše dohromady dělá z tohoto výherního automatu příjemnou záležitost, kterou můžeme doporučit hráčům, kteří hledají zábavný a štědrý online výherní automat v jednom.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti