Menu

Fire Lightning

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fire Lightning

Výherní Automat Fire Lightning Online ZdarmaStarověké Řecko je známo jako kolébka západní civilizace a obsahuje tak všechny základy západní kultury, které jsou platné až dodnes. Patří mezi ně například i první vědecké objevy, demokratický způsob vlády a první zákony.

Výherní Automat Fire Lightning Online Zdarma

 

Výherní automat Fire Lightning je dostupný na platformě BGaming. Tématem hracího automatu Fire Lightning je propojení mezi lidstvem a božskými silami. Automat vás na válcích přenese na dobrodružnou výpravu, na které se budete muset postupně postavit šesti bohům války. Každý z těchto bohů je na válcích vyobrazen také ve spojení se svými typickými symboly moci. Herní válce jsou průhledné a jsou zasazeny na pozadí noční hvězdné oblohy se zářícím měsícem. Válce jsou pak ozdobeny typickými řeckými sloupy, které mají po stranách zapálený věčný božský oheň. Naprosto skvěle zvolený soundtrack dokáže povznést vaše napětí na úplně jinou úroveň, ale do nejlepšího se dostane až při závratných výhrách. K dispozici budete mít ke hraní celkem 5 válců a 20 nastavitelných výherních linií.

Herní symboly

Automatová hra Fire Lightning počítá s 12 výherními symboly. Mezi první symboly patří čtyři symboly písmen řecké abecedy. Tyto symboly vám vyplatí ty nejnižší výhry. Střední výhry získáte za symboly řeckých bohů, kteří ve vás budou vyvolávat opravdovou hrůzu. Nejhodnotnějším symbolem je ale symbol loga automatu. Umělecké zpracování řeckého boha slunce zde funguje jako wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbol také nebudete moci přehlédnout, protože na sobě nese obrovský nápis Bonus.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti