Menu

Power Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Power Stars

Načesejte si ve hře Power Stars™ ohnivé ovoce z nebe a zajistěte si tak bohatou úrodu. Nečekejte, až se ovoce vytratí a vyhasne jako hvězdy. Mějte odvahu a pusťte se do hry, aby se znásobila vaše šance na výhru!

Automat Power Stars Zdarma

 

Automat Power Stars Online Zdarma

10 výherních řad na 5 válcích, stejně jako četné další funkce z vás udělají vítěze. Vaším cílem je, aby na všech 5 válcích padl stejný symbol. Výhra se počítá zleva doprava. Chcete-li vyhrát, musíte seřadit všechny symboly vedle sebe bez toho, aniž by se mezi nimi nacházely jiné symboly.

Symbol Hvězdy nahrazuje všechny symboly a může se na herním poli objevit jak na druhém, třetím, tak na čtvrtém válci.

Zahájení hry Power Stars Zdarma

 

U herního automatu Power Stars™, tzv. slotu nebo také nazývaného jednorukého bandity, si zvolíte ihned po vstupu do hry částku, o kterou si chcete zahrát.
Pomocí symbolů „+ / – “ můžete měnit výši sázky a počet výherních řad. Tlačítko “Výhry” zobrazuje možnosti výhry a výherní symboly.

K zahájení hry stiskněte zelené tlačítko “Start”. Tlačítkem “Autostart” se spustí automat, pokud si automatickou hru přejete přerušit, stiskněte toto tlačítko znovu.

Tlačítko Hazard

Tlačítko “Hazard” se zobrazí, jakmile se vám podaří docílit výherní kombinace. Pomocí tohoto tlačítka můžete zdvojnásobit váš počet twistů. Je na vás, zda toto riziko podstoupíte.

Nad herním polem vidíte karty, které jste si v průběhu posledních šesti “hazardních” her lízli.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti