Menu

Arrival

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Arrival

Výherní Automat Arrival Online ZdarmaArrival je sci-fi online výherní automat od známého 3D developera, Betsoft. 3D slot je na vesmírné téma, tomu tedy odpovídají i animace, prostorový zvuk v pozadí a vynikající grafika. Hra obsahuje Hvězdnou pěchotu (mladý chlapec a dívka), obří kosmické lodě, planety, asteroidy a samozřejmě, zlé emzácké mozky ve skafandrech. Betsoft se při výrobě tohoto automatu opět vynasnažil, posuďte sami. Hru si můžete samozřejmě vyzkoušet nejprve bez rizika a zdarma z pohodlí vašeho domova.

Výherní Automat Arrival Online Zdarma

 

Arrival je 3D video automat online zdarma s 5-válci a 30 výherními řadami. Uživatelské rozhraní automatu je podobné jako u obřích video obrazovek používaných pro komunikaci ve vesmíru. Tlačítko pro roztočení, sázku a počet linií jsou všechny pod kontrolou vetřelce, který za Vás točí válce.
Mezi symboly ve hře patří planeta s prstenci, cíl zaměřený na zemi, odznak Marine Corps, emzácký mazlíček, kosmická loď, laserové pistole, autobot, vesmírní mariňáci a dívka. Hudba na pozadí je podobná hudbě použité v kosmických tématických televizní pořadech a filmech jako Star Wars, Star Treku atd. Ačkoli to je na první poslech příjemná do uší, může se po chvíli dost oposlouchat, ale samozřejmě existuje možnost ji vypnout. Vetřelec u řízení je animovaný a pokud budete chvilku neaktivní, začne být i nervózní a dá Vám to řádně najevo.

Arrival automat lze hrát zdarma nebo o skutečné peníze v on-line kasinech nabízejících Betsoft software.Rozsah sázek této hry je $ 0,02 a $ 0,50 na výherní linii a maximální počet mincí na linii je 5. Hráči mohou vsadit maximálně $ 75. Automat Arrival má snadno použitelné rozhraní, ale někomu by možná mohla chybět funkce Autostart.

K dispozici jsou dva symboly Scatter ve hře. Pokud se vám podaří chytit symboly laserové pistole nejméně třikrát kdekoli na válcích, spouštíte bonusovou hru UFO Click me. Laserové pistole se okamžitě přemění na Click me symboly. Postupně je odklikejte a získáte okamžitou výhru. Symbol vetřelce je také symbol scatter, který spouští rozšiřující divoké funkce ve hře. Zobrazí-li se symbol na válcích 1, 3 a 5, prostřední válec se ihned změní v kosmickou loď a první + poslední válec expanduje do divokého symbolu nahrazující všechny ostatní symboly automatu zdarma. Divoký symbol zůstane na válcích v několika příštích otočení hry, a tím zlepší šance hráče na výhru.
Dívka je symbol, který spouští bonusovou hru, kde hráč musí sledovat Hvězdnou pěchotu zlých vetřelců a zachránit dívku. Toto bonus kolo je vysoce animované a zábavné, a také přinese hráči nejvíce výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti