Menu

European Roulette Small Bets iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

European Roulette Small Bets iSoft

European Roulette Small Bets iSoft Ruleta Online ZdarmaToto je naprosto skvělý výherní automat zdarma, který je určen zejména pro hráče milující všechny druhy ruletových her. V této ruletě máte k dispozici 37 čísel a k tomu navíc máte v této evropské ruletě k dispozici zvláštní oválnou sekci, která se nachází na pravé straně mřížky s čísly. Tato zvláštní sekce vám přináší jedinečné možnosti sázek, jako je například sirotčí sázka, sázka Tigers du Cylindre, Voisins du Zero a sousední sázky. Vnitřní sázky jsou velmi jednoduché a přímočaré. Přímá sázka je sázkou na jedno konkrétní číslo, která vám vyplatí 35x vaši sázku. Rozdělená sázka nabízí možnost vsadit si na dvě čísla s výplatou 17násobku vaší sázky. Dalšími zajímavými sázkami jsou sázky na tři čísla. Za tuto sázku můžete získat výhru v hodnotě 11násobku vaší sázky. Se sázkou na jeden z osmi rohů pak můžete vyhrát 8x vaši sázku. Sázkou na řadu čísel můžete vyhrát 6násobek vaší vsazené hodnoty.

European Roulette Small Bets iSoft Ruleta Online Zdarma

 

Tento výherní automat nabízí i vnější sázky. Ty zahrnují sázky jako sloupec s 12 čísly, sázky na červenou nebo černou, sázky na lichá nebo sudá čísla, sázky na čísla 1-18 nebo 19-36. Sázka na tucet čísel vám vynese dvojnásobek vaší sázky. Zbytek možností sázek tohoto výherního automatu zdarma vám vynese výhru v hodnotě vaší sázky. Roztočit ruletu je velmi jednoduché. Musíte si jen nastavit výši vaší sázky. Minimální sázka činí 15 dolarů a maximálně si můžete vsadit 500 dolarů. Vsadit si můžete jakoukoli sázku z předem zmíněných. Klikněte jen na vaše žetony, poté na vybranou sázku a poté na tlačítko spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti