Menu

Genies Touch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Genies Touch

Automat Genies Touch Online ZdarmaPři hraní výherního automatu Genies Touch se ponoříte do velmi napínavého dobrodružství v oblasti Blízkého východu a procestujete tuto kouzelnou krajinu. Právě zde se vám zjeví džinové z olejových lamp, kteří vám splní všechna vaše přání. Od tohoto automatu zdarma můžete očekávat opravdu hodně, pestrobarevné oblečení, šperky a zlatem pokryté pozadí. Hlavním příběhem prolínajícím se celou hrou je příběh o kouzelné lampě.

Automat Genies Touch Online Zdarma

 

Výherní automat Genies Touch se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Funkce kouzelné lampy vám nabídne skvělé plus, které jste navíc vůbec nečekali. Funguje jako wild symbol a k aktivaci funkce džina budete potřebovat tři tyto symboly. Jakmile džina z lampy osvobodíte, změní se všechny sousední symboly na stejné symboly. Džin pak vybere jednu výherní kombinaci. To ale není vše. Zobrazením třech bonusových scatter symbolů během jednoho zatočení, aktivujete bonusovou funkci se spiny zdarma. A aby byla hra ještě zajímavější, zobrazí se při tom na válcích dodatečné kouzelné lampy a vy tak opět můžete aktivovat i bonusovou funkci džina a vaše výhry ještě zvýšit.

Herní symboly

Hrací automat Genies Touch obsahuje celkem 10 symbolů a všechny jsou tematicky sladěny s příběhem automatu. Oranžové, bílé, modré, růžové a zelené symboly se objeví při hraní nejčastěji. Jedná se ale o symboly s nižší hodnotou. I tak ale za ně získáte 5x hodnotu vaší sázky. Speciálním symbolem je zlatý wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů.

Bonusová kola obsahují také kouzelné symboly, spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly. Nejvyšší výhra činí 36200násobek vaší sázky.

Když to shrneme, Genies Touch je arabsky laděná online hra, která si získá srdce všech milovníků výherních automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti