Menu

Super Strike

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Strike

Automat Super Strike Online ZdarmaTento výherní automat je jedním z těch nejnapínavějších a nejakčnějších výherních automatů zdarma vytvořených vývojářskou společností Habanero v poslední době. Spousta hráčů si oblíbilo zvláště rychlou hru a sportovní prostředí tohoto skvělého herního automatu online zdarma. Jako nejlepší důkaz vysoké popularity výherního automatu Super Strike je jeho obrovská fanouškovská základna, kterou si automat dokázal vybudovat v rekordně krátkém čase. V dnešní době na příliš mnoho výherních automatů se sportovním tématem nenarazíte, ale spousta hráčů čeká právě na takové automatové hry. Přesně to vystihla vývojářská společnost Habanero a přidanou vysokou kvalitou zajistila tomuto automatu zdarma dlouhodobou slávu. Dalším důvodem jeho vysoké oblíbenosti není nic jiného než velmi štědrý systém výher.

Automat Super Strike Online Zdarma

 

Téměř nikdo nezůstane bez vytoužených výher. Tím nejtypičtějším symbolem reprezentujícím tento nádherný výherní automat zdarma je kuželkářská dráha. Přeměnit toto téma na pětiválec s 25 výherními liniemi bylo rozhodně velmi těžkým úkolem, ale vývojářský tým společnosti Habanero to zvládl na jedničku. V automatu tak narazíte na symboly trofejí, hráčů, hot dogů, hamburgerů, popkornu, mléčných koktejlů, tašky na bowlingovou kouli a bowlingové boty. Symbol hráče bowlingu je wild symbolem, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbol zobrazuje kuželky a je druhým speciálním symbolem této hry. Mimo to obsahuje tento výherní automat také hazardní hru, díky které si hráči mohou své výhry ještě několikrát vynásobit.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti