Menu

Sizzling Peppers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sizzling Peppers

Sizzling Peppers Automat Online ZdarmaVýherní automat Sizzling Peppers vám nabídne velmi originální dvě sady tří válců. Můžete si zahrát s oběma sety válců nebo klidně i s jedním jediným. Abyste ale dosáhli na co nejvíce výher, radíme vám zdvojnásobit vaše výhry a zahrát si se všemi šesti válci najednou. Minimální sázka začíná na 0,40 mincí a maximálně si můžete vsadit mincí 100. Ten nejvyšší jackpot má hodnotu 2000 mincí. Pro vysoké sázkaře možná nejde o příliš mnoho, ale pro drobné hráče to je velmi slušná částka.

Sizzling Peppers Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat byl navržen ve stylu her pro více hráčů. Automat obsahuje tři válce, tři výherní linie a nezvyklé dvě obrazovky. Druhého hráče pro hraní ale potřebovat nebudete, protože všechny válce můžete roztočit vy a zdvojnásobit tak vaše výhry. V nabídce nechybí ani bonusové funkce, které při hraní vytvoří mírně retro atmosféru. Základní hrací pole má velikost 3×3 a nachází se na spodní části herní obrazovky. Za tři symboly třešní získáte desetinásobek vaší sázky, tři melouny vám přinesou dokonce 40x tuto hodnotu. Tradiční symboly bar jsou těmi nejdůležitějšími, které vás v tomto výherním automatu dovedou k těm nejvyšším výhrám.

Jak hrát

Při získání vyšších výher se vám bude načítat více bodů do super metru. Tento kredit poté můžete použít pro hraní na druhé sadě válců, která se nachází na vrchní části herní obrazovky. Při hraní můžete získat neuvěřitelné ceny v hodnotě od 200 do 2000násobku vaší sázky na linii. S wild symboly nebo spiny zdarma se zde ale nesetkáte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti