Menu

Mirror Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mirror Magic

Hrací Automat Mirror Magic Online ZdarmaMirror Magic je poměrně jednoduchý výherní automat zdarma, který se rozkládá na pěti válcích s 10 výherními liniemi a třemi řádky. Zobrazením tří nebo více symbolů kouzelného zrcadla kdekoli na válcích tohoto automatu aktivujete bonusovou funkci s 10 spiny zdarma. Ještě před spuštěním spinů zdarma ale kouzelné zrcadlo vylosuje jeden speciální symbol.

V okamžiku, kdy speciální symbol může vytvořit výherní kombinaci, se tento symbol rozroste na celý válec a umožní vám tak získat mnohem více výher. Kouzelné zrcadlo má funkci wild symbolu, který v rámci tohoto online kasinového automatu nahrazuje všechny ostatní herní symboly.

Hrací Automat Mirror Magic Online Zdarma

 

Díky HTML5 kódování vám tento online výherní automat bude fungovat na jakémkoli zařízení, jako jsou například tablety, notebooky nebo stolní počítače a není k jeho hraní potřeba ani žádný flash player. K dispozici budete mít celkem 25 výherních linií, které se táhnou napříč pěti válci. Rozsah sázek se pohybuje od 0,2 mince a ke hraní můžete využít jak verzi tohoto výherního automatu zdarma, tak verzi pro hraní za reálné peníze. Ve verzi zdarma ale nebudete mít k dispozici všechny funkce ani symboly.

Na pozadí automatu je vyobrazen hrad, který automatu dodává strašidelný nádech. Mezi symboly pak patří jednorožci, kouzelné hůlky, létající koberce, písmena, čísla, kouzelné nápoje, apod. Zvláštností v tomto výherním automatu zdarma jsou dva scatter symboly. Oba dva scatter symboly mají podobu kouzelného zrcadla a vypadají identicky. A nakonec za pět wild symbolů zobrazených na jedné výherní linii získáte nádherný jackpot tohoto automatu, který činí 10 000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti