Menu

Beat The Bobbies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Beat The Bobbies

Hrací Automat Beat The Bobbies Online ZdarmaTento výherní automat je určen pro ty hráče, kteří by se rádi zasadili o britskou historii. Zároveň se jedná o jeden z těch největších výherních automatů, který je na trhu dostupný. S pomocí Stacey se vám podaří překonat britskou policii a ukrást jí korunovační klenoty, které patří královské rodině. Nebude to ale žádný jednoduchý úkol, protože se po cestě budete muset místo policie utkat i s pošťákem, královským komořím a uklízečkou.

Hrací Automat Beat The Bobbies Online Zdarma

 

Je na čase, dát se na tuto dobrodružnou misi. Připravených k tomu máte celkem 5 válců a 243 výherních linií. Tento výherní automat má naprosto dostatek lukrativních funkcí, takže zde naleznete vše, co potřebujete k získání obrovských výher.Válce tohoto výherního automatu jsou pestrobarevné a jednotlivé symboly zobrazují různé postavy. Každý symbol v tomto výherním automatu vám vyplatí konkrétní výhru a při spojení tří nebo více stejných symbolů tuto výhru získáte. Konkrétní výhry můžete jednoduše zjistit pomocí tabulky výplat, kterou otevřete tlačítkem umístěným v pravém dolním rohu herní obrazovky.

Video automat Beat the Bobbies má velmi vysokou kvalitu, a to platí i o doprovodných zvukových efektech. Jednotlivé symboly mají kreslenou podobu, která skvěle sedne k tomuto mírně zvláštnímu tématu. Co se týče softwaru, tak tento výherní automat funguje naprosto plynule a nenarazíte ani na jedinou chybičku.Výherní automat Beat the Bobbies obsahuje také speciální funkce, kterými jsou spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly. Wild symbolem je právě britský policista.

No comments

Napsat komentář