Menu

Beat The Bobbies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beat The Bobbies

Hrací Automat Beat The Bobbies Online ZdarmaTento výherní automat je určen pro ty hráče, kteří by se rádi zasadili o britskou historii. Zároveň se jedná o jeden z těch největších výherních automatů, který je na trhu dostupný. S pomocí Stacey se vám podaří překonat britskou policii a ukrást jí korunovační klenoty, které patří královské rodině. Nebude to ale žádný jednoduchý úkol, protože se po cestě budete muset místo policie utkat i s pošťákem, královským komořím a uklízečkou.

Hrací Automat Beat The Bobbies Online Zdarma

 

Je na čase, dát se na tuto dobrodružnou misi. Připravených k tomu máte celkem 5 válců a 243 výherních linií. Tento výherní automat má naprosto dostatek lukrativních funkcí, takže zde naleznete vše, co potřebujete k získání obrovských výher.Válce tohoto výherního automatu jsou pestrobarevné a jednotlivé symboly zobrazují různé postavy. Každý symbol v tomto výherním automatu vám vyplatí konkrétní výhru a při spojení tří nebo více stejných symbolů tuto výhru získáte. Konkrétní výhry můžete jednoduše zjistit pomocí tabulky výplat, kterou otevřete tlačítkem umístěným v pravém dolním rohu herní obrazovky.

Video automat Beat the Bobbies má velmi vysokou kvalitu, a to platí i o doprovodných zvukových efektech. Jednotlivé symboly mají kreslenou podobu, která skvěle sedne k tomuto mírně zvláštnímu tématu. Co se týče softwaru, tak tento výherní automat funguje naprosto plynule a nenarazíte ani na jedinou chybičku.Výherní automat Beat the Bobbies obsahuje také speciální funkce, kterými jsou spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly. Wild symbolem je právě britský policista.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti