Menu

Kathmandu

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kathmandu

Výherní Automat Kathmandu Online ZdarmaKathmandu je skvělým výherním automatem vyprávějícím o reálném orientálním městě Káthmándú. Pokud vás zajímá východní kultura a její mystika, pak je tento výherní automat určen přímo pro vás. Tato nádherná hra má 5 exotických válců a 9 výherních linií. A aby byl tento automat ještě zajímavější, obsahuje i pár jedinečných bonusových funkcí. Narazíte zde na wild symboly, scatter symboly a další bonusy. Káthmándú je ve skutečnosti hlavním městem Nepálu.

Výherní Automat Kathmandu Online Zdarma

 

Jeho historie sahá do daleké minulosti a toto město skrývá spoustu posvátných předmětů. Tato hra vám přináší šanci zažít a užít si všechny zdejší mystéria jako nikdy dříve. To ale není vše. Tou nejnapínavější částí není nic jiného, než masivní ceny, které tento výherní automat zdarma obsahuje. Tento automat je klasickým mincovým automatem a mezi podobnými automaty se jedná o naprostou jedničku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti