Menu

Multi Vegas 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Multi Vegas 81

Multi Vegas 81 Automat Online ZdarmaVýherní automat Multi Vegas 81 má celkem 4 válce, a 27 nebo 81 výherních linií. Záleží totiž na tom, zda vytvoříte výherní kombinace ze tří nebo ze čtyř symbolů. Všechny výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava a v nabídce je také bonusová funkce, která hráčům pomůže dosáhnout na ještě vyšší výhry. Na každé výherní linii vám budou vyplaceny pouze ty nejvyšší výhry. Automat také umožňuje hráčům vsadit jednoduché nebo násobné sázky.

Multi Vegas 81 Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Multi Vegas 81 nabízí hráčům hned několik velmi kvalitních herních funkcí. Jako první musíme zmínit násobící wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. V případě, že se v rámci výherní kombinace nachází jeden wild symbol, pak bude výhra z tohoto automatu vynásobena 2x. Pokud se v jedné výherní kombinaci nachází dva tyto symboly, pak bude výhra zčtyřnásobena a při výskytu tří wild symbolů v jedné výherní kombinaci bude výhra z ní vynásobena 8x. Ve hře je také spousta jiných symbolů, které vám nabídnou kvalitní výhry.

Symboly

Wild symbol samozřejmě není jediným symbolem, na který ve výherním automatu Multi Vegas 81 narazíte. Mezi další symboly patří třešně, pomeranče, dolary, švestky, zvony, hrozny, melouny a sedmičky. Násobící wild symbol vám zajistí ty nejvyšší výherní kombinace jak ve výherních kombinacích ze tří symbolů, tak i ve výherních kombinacích ze 4 symbolů. Dalšími nejhodnotnějšími symboly jsou symboly sedmiček a symboly melounů. Nejméně hodnotnými symboly jsou třešně, které vám vyplatí jedenkrát hodnotu vaší sázky za výherní kombinaci ze tří symbolů a dvojnásobek vaší sázky za výherní kombinaci ze čtyř symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti