Menu

Sunset Delight

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sunset Delight

Sunset Delight Automat Online ZdarmaVýherní automat Sunset Delight vás vezme na výlet na místní prosluněnou pláž, kde si můžete užít dostatku odpočinku, sluníčka a hlavně zmrzliny. Tento výherní automat je určen speciálně pro ty hráče, kteří by se chtěli do některého plážového komplexu podívat, ale zatím si to nemohou dovolit. Automat je pestrobarevný a rozkládá se na 3 válcích s 5 výherními liniemi. Nabízený jackpot má hodnotu nádherných 1000 mincí ale ve hře je také násobitel 100x. Proto neváhejte a snažte se tuto nádhernou částku získat.

Sunset Delight Automat Online Zdarma

 

Pro některé lidi znamená možnost ponořit se do kopy zmrzliny naprosto neuvěřitelný zážitek. V tomto výherním automatu budete mít kornouty se zmrzlinou přímo před sebou a na pozadí můžete zahlédnout světla zábavního parku. Do každého kornoutu budou naservírovány tři kopečky zmrzliny, které mohou mít různé příchutě. Některé z nich mohou navíc obsahovat i další ingredience. Servírování kopečků zmrzliny aktivujete stisknutím tlačítka Spin. Celý tento výherní automat má obrovskou nebo až hypnotickou moc, která vás nenechá se od hry odtrhnout.

Herní symboly

Kdykoli se na výherním poli objeví výherní kombinace, jednotlivé kopečky zmrzliny začnou poskakovat a přímo na herní obrazovce se zobrazí vyhraná částka. Během hraní vás také bude doprovázet soundtrack, který se se zvyšujícím napětím zrychluje. Za tři kopečky scatter symbolů získáte 5 spinů zdarma. Při spinech zdarma se jednotlivé kopečky vrší pořád na sebe a na pravé straně jsou doprovázeny kulatou oplatkou, která vám bude ukazovat aktuální stav vašeho násobitele.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti