Menu

Ramesses Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ramesses Riches

hracím automatu Ramesses Riches Online Zdarma

Jste připraveni na cestu za bohatstvím Ramsese v tomto pětiválcovém hracím automatu s 20 hracími liniemi od tvůrčího týmu společnosti NextGen? Ano, jedná se o další hrací automat s egyptskou tématikou, se kterým projdete pouští, naleznete oázy, budete se probírat starožitnostmi jako egyptskými kříži a svitky, a to vše jen abyste nalezli poklad. Naleznete nakonec něco opravdu cenného? To nezjistíte, pokud si tuto hru nezahrajete.

Hrací automat Ramesses Riches Online Zdarma

 

Pokud jste stejní, jako my, tak první myšlenka, která vás po otevřené této hry napadne, bude: „Ach jo, další z egyptských hracích automatů!“ Máte pravdu, jedná se o další hrací automat online zdarma s egyptskou tématikou, který se od těch ostatních naprosto ničím neliší. Jeho grafická stránka není ničím výjimečná a využívá stejných stereotypních symbolů jako je třeba Kleopatra. Dále zde naleznete další egyptsky naladěné symboly, jako je kočka nebo Ramses osobně. Prostě stejné symboly se všemi ostatními podobně naladěnými hrami.
Co se týče bonusů, tak Ramsses Riches nabízí zaběhnuté spojení bonusových funkcí: hazardní hru, scatter symbol spouštějící volná zatočené a wild symbol. Scatter symbol je zde představován symbolem egyptského kříže a nabízí možnost vyhrát až úžasných 25 volných kol, během kterých budou vaše výhry trojnásobeny. Wild symbol je reprezentován kým jiným než Ramsesem. A v neposlední řadě je zde pro milovníky rizika i hazardní hra, přinášející možnost zdvojnásobit nebo ztrojnásobit výhru.

RamessesRiches je podstatně jednoduchou hrou. Její ovládání je opravdu velmi běžné, prvně si nastavte vaši sázku zvolením počtu aktivovaných hracích linií (je jich v této hře 20) a úrovní sázek na každou linii. Jakmile to máte hotové, klikněte na tlačítko spin a roztočte vaši hru. A doufejte, že budete mít ještě šanci na jedno poslední rozhodnutí, a to zda si zahrát nebo nezahrát hazardní hru, která je dostupná vždy po hracím kole.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti