Menu

Jackpot Jester 50000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jackpot Jester 50000

Výherní Automat Jackpot Jester 50000 Online Zdarma

Jackpot Jester 50,000 je pohodovou hrou od vývojářského týmu z NextGen, která určitě zaujme hráče hledající zkušenost s klasickým výherním automatem. Na druhou stranu může sloužit i jako skvělý začátek těm, kteří upřednostňují komplikovanější automatové hry, ale raději se vrhnou do hraní s nějakou klasikou. Pokud upřednostňujete hry nadité bonusovými funkcemi, tak klidně hledejte dál.

Výherní Automat Jackpot Jester 50000 Online Zdarma

 

První věcí, která vás v této hře zaujme (mimo to, že se jedná v podstatě jen o klasický výherní automat) je její prezentace, která je velmi dobrá po všech stránkách. Doopravdy. Hudba, efekty i grafická stránka jsou opravdu neobyčejné, o to více když se jedná o klasický výherní automat bez registrace a omezení. Snad jedinou výhradou, kterou máme, je šelest, který se slyší na pozadí. Velmi brzy se stane protivným!
Jackpot Jester 50,000 nemá žádnou opravdovou bonusovou funkci. Když se vám během běžné hry podaří vyhrát dostatek peněz, budete mít šanci přejít na hru na super válcích. Jaký je v tom rozdíl? Super válce vám dají možnost vsadit až pětkrát více a vyhrát také až pětkrát více. Ano, v podstatě se jedná o způsob jak utratit (nebo také vyhrát) mnohem více peněz. A to je vše, co vám tato hra v rámci bonusových funkcí nabídne.

Ovládací tlačítka této hry zleva doprava jsou:
Collect – Klikněte na tlačítko sbírající vaše výhry. Kliknutím sem se v podstatě vzdáváte hry na super válcích.
Move to Super Reels – Pokud jste během běžné hry vyhráli dostatek peněz, můžete kliknout na toto tlačítko a přejít na hru na super válcích na obrazovce výše.
Bet – Toto prostřední tlačítko upravuje úroveň sázek.
Bet Max – Klikněte sem a roztočte válce s maximální možnou sázkou.
Play – Klikněte sem a roztočte válce s výší sázky uvedenou na obrazovce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti