Menu

Cleos Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cleos Gold

Cleos Gold Automat Online ZdarmaCleo’s Gold je název výherního automatu, který vydala společnost Platipus. Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Tématem automatu je starověký Egypt, který je zde vyobrazen pomocí živých a vibrujících barev a doplněn spoustou jednoduchých funkcí. Cleo je pak zkratkou pro egyptskou královnu Kleopatru.

Cleos Gold Automat Online Zdarma

 

Všechny výherní kombinace v tomto automatu musí být tvořeny směrem zleva doprava. Počet výherních linií je nastaven fixně a vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 0,20 na každou výherní linii. Nejvyšší celková sázka tak dosahuje pouze 4,00 mincí na každé zatočení. Znamená to ale, že i případné výhry nejsou tak vysoké, jako v ostatních výherních automatech.

K dispozici budete mít funkci automatické hry i tlačítko pro rychlou hru, kterým můžete válce kdykoli sami zastavit. Režim hraní si můžete vybrat podle vlastních preferencí. Buďto roztočte válce jednoduše a nechte se postupným zastavováním válců překvapit, nebo zvolte rychlou hru a celý proces získávání výher zrychlete.

Herní symboly

Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří symboly karet, které začínají od 10 a jdou až do esa. Mezi hodnotnější symboly patří různé egyptské artefakty, a tím nejhodnotnějším symbolem je samotná Kleopatra. Pyramidy mají funkci wild symbolů a sarkofág s mumií mají funkci bonusového a scatter symbolu.

Za čtyři tyto symboly si budete moci vybrat počet spinů zdarma, které si chcete zahrát. Ke každé možnosti se také pojí jiná speciální funkce. S 5 symboly zdarma vyhrajete lepivé wild symboly, které se na svém místě budou držet po celou dobu trvání spinů zdarma. S 10 spiny zdarma se pojí expandující wild symboly, které pokryjí celý válec. S 15 spiny zdarma nakonec aktivujete stacked wild symboly.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti