Menu

Cleos Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cleos Gold

Cleos Gold Automat Online ZdarmaCleo’s Gold je název výherního automatu, který vydala společnost Platipus. Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Tématem automatu je starověký Egypt, který je zde vyobrazen pomocí živých a vibrujících barev a doplněn spoustou jednoduchých funkcí. Cleo je pak zkratkou pro egyptskou královnu Kleopatru.

Cleos Gold Automat Online Zdarma

 

Všechny výherní kombinace v tomto automatu musí být tvořeny směrem zleva doprava. Počet výherních linií je nastaven fixně a vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 0,20 na každou výherní linii. Nejvyšší celková sázka tak dosahuje pouze 4,00 mincí na každé zatočení. Znamená to ale, že i případné výhry nejsou tak vysoké, jako v ostatních výherních automatech.

K dispozici budete mít funkci automatické hry i tlačítko pro rychlou hru, kterým můžete válce kdykoli sami zastavit. Režim hraní si můžete vybrat podle vlastních preferencí. Buďto roztočte válce jednoduše a nechte se postupným zastavováním válců překvapit, nebo zvolte rychlou hru a celý proces získávání výher zrychlete.

Herní symboly

Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří symboly karet, které začínají od 10 a jdou až do esa. Mezi hodnotnější symboly patří různé egyptské artefakty, a tím nejhodnotnějším symbolem je samotná Kleopatra. Pyramidy mají funkci wild symbolů a sarkofág s mumií mají funkci bonusového a scatter symbolu.

Za čtyři tyto symboly si budete moci vybrat počet spinů zdarma, které si chcete zahrát. Ke každé možnosti se také pojí jiná speciální funkce. S 5 symboly zdarma vyhrajete lepivé wild symboly, které se na svém místě budou držet po celou dobu trvání spinů zdarma. S 10 spiny zdarma se pojí expandující wild symboly, které pokryjí celý válec. S 15 spiny zdarma nakonec aktivujete stacked wild symboly.

 

No comments

Napsat komentář