Menu

Iron Assassins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Iron Assassins

Iron Assassins Automat Online ZdarmaVýherní automat Iron Assassins je automatovou hrou vytvořenou speciálně pro milovníky vesmíru a je naplněn atraktivními, napínavými a vzrušujícími výplatami. Tento výherní automat pochází přímo z vesmíru a rozhodně nebude nikoho nudit. Je na čase naladit se na galaktické střetnutí a vydat se do prostoru s nulovou gravitací, abyste se mohli postavit čelem všem vetřelcům. Ničeho se ale nebojte, protože na pomoc vám přijdou speciální symboly a bonusová kola. Jediné, co v tomto automatu potřebujete, je troška štěstí a může se z vás stát opravdový boháč.

Iron Assassins Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat představujte 3D video automat, který je vytvořen ve formátu HTML5. Zahrát si ho tak můžete na jakémkoli přístroji včetně počítačů, tabletů a mobilních telefonů. Na pozadí automatu je vyobrazena vesmírná loď, na které se tento vesmírný souboj bude odehrávat. Snažte se tento intergalaktický souboj vyhrát.

Výherní automat Iron Assassin je považován za inovativní a nabídne vám tak nevýherní i výherní násobitele s expandujícími wild symboly a scatter symboly. Tvůrce automatu je zkrátka znám pro svoji schopnost nabídnout hráčům vždy něco neobyčejného.

Speciální herní funkce

Automat se rozkládá na 5 válcích se 30 výherními liniemi a nabídne vám funkci zvanou pohyblivý cíl. Jedná se o funkci, která zdvojnásobí vašeho násobitele. Jakmile zasáhnete více pohyblivých cílů v okamžiku, kdy se válce točí, tak si při získání výhry užijete vyššího násobitele. Tento výherní automat není klasickým pomalým automatem, který jen roztočíte a čekáte na vaše výhry. Zde musíte být stále ve střehu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti