Menu

Book of Gold Classic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book of Gold Classic

Automat Book of Gold Classic Online ZdarmaVýherní automat The Book of Gold: Symbol Choice se rozkládá na pěti válcích s 10 výherními liniemi. Tento automat si můžete zahrát na jakémkoli zařízení a vsadit si můžete od 20 pencí až po 100 liber. Téma automatu bylo inspirováno starověkým Egyptem a jako specialitu můžete očekávat expandující wild symboly a spiny zdarma. Pokud se vám poštěstí, tak díky expandujícím symbolům vyhrajete až 500x hodnotu vaší sázky.

Automat Book of Gold Classic Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zasazen do pozůstatků starověkého paláce, ve kterém se skrývá zlatá kniha. Stropem do vnitřku paláce pronikají světelné paprsky a vše je pokryté tlustou vrstvou prachu. Když se vydáte na vaši cestu za pokladem, můžete narazit na symboly 10, kluka, dámu, krále i na eso. Další symboly znázorňují faraony, Bohy, oko a nilský kříž.

Tím nejhodnotnějším herním symbolem je faraon. Právě za celou výherní linii plnou těchto symbolů získáte 500x hodnotu vaší sázky. Zlatá kniha je wild a scatter symbolem v jednom. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací.

Za tři scater symboly získáte spiny zdarma. Těch bude 10, ale mohou být spuštěny opakovaně získáním dalších scatter symbolů. Nejvíce můžete získat 40 spinů zdarma najednou.

Funkce výherního automatu

Než se pustíte do hraní spinů zdarma, musíte si vybrat, jaký z běžných symbolů bude vaším speciálním expandujícím symbolem. Můžete si vybrat jakýkoli symbol mimo symbolu zlaté knihy, který už je speciálním symbolem. Váš expandující symbol se pak bude moci rozšířit na celý válec a vy tak můžete získat mnohem více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti