Menu

Don Juans Pepper

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Don Juans Pepper

Automat Don Juan´s Pepper Online ZdarmaDon Juan’s Pepper je pětiválcový hrací automat se 40 výherními liniemi, kde si budete moci vsadit sázky již od 0,05 dolarů. Pro tento výherní automat zdarma, jehož maximální nabízená výhry činí 300 dolarů, je to skvělá výhoda. Automat Don Juan’s Pepper nesmí uniknout žádnému milovníku napětí a dobrodružství, protože v něm pan Don Juan pěstuje ty nejpálivější papričky v celém Mexiku. Celou hrou vás bude doprovázet velmi uklidňující hudba a grafická stránka vás dostane do té správné herní nálady. V tomto výherním automatu je slunce wild symbolem, který vám pomůže získat ty nejlepší výherní kombinace. Wild symbol totiž funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly.

Automat Don Juan´s Pepper Online Zdarma

 

Scatter symboly tohoto výherního automatu se nemusí objevovat přímo na výherní linii, aby vám přinesly slušnou peněžní částku. Mimo to mohou scatter symboly aktivovat až 25 spinů zdarma. K tomu stačí kdekoli na válcích zobrazit tři a více scatter symbolů v podobě červených čili papriček. To ale není zdaleka vše. Jakmile se dostanete do spinů zdarma a znovu získáte alespoň tři scattery, aktivujete další spiny zdarma s funkcí lepivých scatter wild symbolů, které na válcích zůstanou až do skončení celé bonusové hry. Tato funkce vám vyplatí mnohem více, než byste čekali. Sázky tohoto výherního automatu se pohybují od 0,05 do 40 dolarů a hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,05 do 1 dolaru. Na každou výherní linii si můžete vsadit jednu minci. Tento výherní automat zdarma obsahuje atraktivní téma se spoustou alkoholických nápojů, které vám zajistí skvělou herní zábavu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti