Menu

The Giant

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Giant

The Giant Automat Online ZdarmaVýherní automat The Giant pro vás připravila společnost Fugaso a jedná se o pětiválec, který se vyznačuje přítomností obrovských wild symbolů. Wild symboly navíc mohou v tomto automatu se středně vysokým rozptylem spustit i re-spiny zdarma.

The Giant Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vypráví klasický příběh o kouzelných fazolích, které mohou vyrůst až do nebe, až do země obrů. Hlavním protagonistou tohoto příběhu je chudý Jack, který kouzelné fazole vlastní a díky nim se změní na boháče. Mimo tyto hlavní prvky narazíte i na spoustu jiných pohádkových předmětů, jako jsou truhlice plné pokladů, očarované sochy vojáků, kouzelné víly a mluvící stromy. Na celou hru pak bude dohlížet gigantický obr.

Funkce automatu

Za tímto výherním automatem stojí nápad okrást obry o jejich poklady, a právě o to by se měl v tomto výherním automatu pokusit každý hráč. Pro získání výher je nutné spojit na aktivních výherních liniích minimálně tři stejné symboly. Tím nejhodnotnějším symbolem celého automatu je truhlice s pokladem, která vám přinese až 250x hodnotu vaší sázky. Automat si můžete zahrát s 0,10 až100 kredity.

Obr zde slouží jako expandující wild symbol, který se nachází na druhém, třetím a čtvrtém válci. Díky tomuto symbolu můžete získat obrovské výhry i na několika výherních liniích najednou. Obra se při tom nemusíte vůbec bát, protože má velmi přátelský výraz a rád vám s vašimi výhrami pomůže.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti