Menu

3D Farm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

3D Farm

Výherní Automat 3D Farm Online ZdarmaVýherní automat The 3D Farm vám nabídne 5 válců se třemi řádky a 20 výherními liniemi, na kterých budete moci využít bonusy v podobě wild symbolů, spinů zdarma nebo scatter symbolů, ale nečeká vás žádný progresivní jackpot.

Výherní Automat 3D Farm Online Zdarma

 

Na rozdíl od konkurenčních výherních automatů je automat The 3D Farm vybaven HD grafikou. Jeho styl se podobá komiksovým časopisům, a proto v něm narazíte na komiksové symboly různých zvířat doplněné téměř povinnými symboly hracích karet.

Funkce automatu

Počet výherních linií tohoto výherního automatu si můžete nastavit podle sebe. Vsadit si můžete na 1, 5, 10, 15 nebo 20 výherních linií. Nastavit si můžete podle sebe také hodnotu svých sázek, které se pohybují od 0,01 do 1 mince na výherní linii. Pokud budete hrát s maximální sázkou na výherní linii a maximálním počtem výherních linií, tak bude mít vaše sázka hodnotu 20 mincí.

Při hraní můžete využít i automatického roztáčení válců, které funguje maximálně po dobu 1000 spinů. Celý tento výherní automat byl zasazen do prostředí farmy. Na jeho pozadí proto můžete zahlédnout zelené pole, vodní mlýn a sad.

Herní symboly

Pod válci můžete obdivovat krásně narostlé dýně, ale na válcích se zaměřte také na symboly dřevěných krabic, pytlů s penězi, značek, domácích zvířat a hracích karet.

Mezi zvířecí symboly patří hlídací pes, prase, slepice a kohout. Hrací karty mají v tomto automatu hodnotu od kluka až po krále. Wild symbol rozeznáte velmi snadno, protože nese nápis Wild napsaný na dřevěné značce. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusového symbolu v podobě zlatého vejce a scatter symbolu. Za kombinaci vytvořenou ze scatter symbolů získáte možnost zahrát si spiny zdarma.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti