Menu

Night Vampire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Night Vampire

Automat Night Vampire Online ZdarmaVýherní automat Night Vampire zpracovává téma upírů, kteří se objevují vždy pouze během noci, protože denní světlo je může zabít.

Automat Night Vampire Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje hned 3 bonusové mini hry a vaše sázky mohou začínat již od jednoho centu. V automatu můžete aktivovat celkem tři úrovně a výhry vám pomůže získat také zdejší wild symbol.

Do tohoto podsvětí se můžete dostat pouze po západu slunce. Navštívit můžete hřbitov, ale nesmíte ukázat žádné náznaky strachu.

Andělé, které v tomto výherním automatu uvidíte, nebudou z vašeho rozhodnutí hrát tento výherní automat příliš nadšeni, ale na druhou stranu můžete vyhrát až 1000 mincí. Nechcete-li ztrácet čas nastavováním automatu, použijte zkrácenou volbu pro nastavení maximální sázky nebo automatické roztočení válců. Maximální sázka dosahuje až 0,30 kreditů a automaticky můžete roztočit válce až 1000x. Pokud se do hraní ale chcete více angažovat, můžete všech pět válců umístěných doprostřed strašidelného hřbitova roztáčet manuálně.

Speciální herní symboly

Tím nejhodnotnějším herním symbolem tohoto automatu je Drákula, který vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 1000 mincí. Netopýr se dvěma koňmi, které doprovází Drákulu, jsou scatter symboly. Scatter symboly mají za úkol aktivaci spinů zdarma, ve kterých budete mít výhry zaručeny. Rozsah sázek je v tomto automatu nízký. Pokud chcete, tak si můžete tento výherní automat před vložením vlastních finančních prostředků také vyzkoušet a nepodstoupit tak příliš vysoké riziko.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti