Menu

Temple Of Ausar

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple Of Ausar

Výherní Automat Temple Of Ausar Online ZdarmaVýherní automat Temple of Ausar je inspirovaný tématem starověkého Egypta. Tento výherní automat ve vás vyvolá pocit exotiky a překvapí vás funkcemi a symboly spojenými s antickým Egyptem. Narazíte tak na vládce, hady i božské symboly. V barevném schématu převažuje zlatá a modrá barva, které celé hře dodávají královský nádech. Na spodní straně válců si můžete také přečíst i některé egyptské hieroglyfy.

Výherní Automat Temple Of Ausar Online Zdarma

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici 5 válců s 25 výherními liniemi, takže rozvržení automatu je naprosto běžné a standardní. Funkce automatu obsahují spiny zdarma, hazardní funkci, scatter symboly, násobitele a wild symboly.

Pokud si chcete užít pořádné egyptské dobrodružství, tak si nejdříve nastavte hodnotu své sázky. K tomu slouží tlačítko v podobě mince na pravé straně herní obrazovky. Zahrát si můžete klidně s minimální sázkou, ale tento výherní automat je vhodný i pro vysoké hráče. Vaše potenciální výhry můžete jednoduše zjistit po otevření tabulky výher.

Herní symboly

Scatter symbolem je v tomto výherním automatu bohyně, která má moc aktivovat spiny zdarma. Spiny zdarma ale spustí pouze pro ty hráče, kteří na válcích dokáží najít tři nebo více těchto scatter symbolů. Celkem tak můžete vyhrát až 15 spinů zdarma, při kterých budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x. Tím nejlepším na této bonusové hře ale je to, že je obnovitelná. Celkem si tak můžete zahrát až 225 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti