Menu

Queen of Queens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Queens

Hrací Automat Queen of Queens Online ZdarmaQueen od Queens je jednoduše vypadající výherní automat zdarma s notnou dávkou zábavy. Je jasné, že tento výherní automat zdarma je inspirován Egyptem a faraony. Děj automatu po pravdě vypráví o samotné královně všech královen, královně Kleopatře. Za poslední dobu vydala vývojářská společnost Habanero několik výherních automatů inspirovaných touto nádhernou zemí. Všechny z nich jsou úspěšnými výherními automaty a rozhodně za to vděčí týmu vývojářské společnosti Habanero. Kvalita automatu se nedá naprosto s ničím srovnat. Grafická stránka je jednoduše výborná a to stejné platí i pro použité animace. Doprovodná hudba je také zvolena velmi vhodně. Když se to shrne, tak všechny prvky se zvoleným tématem naprosto skvěle ladí. Tento výherní automat zdarma má navíc unikátní soubor symbolů.

Hrací Automat Queen of Queens Online Zdarma

 

Každý symbol je jedinečný, což jen ukazuje až královskou kvalitu automatu. Mezi symboly narazíte na ozdoby, náhrdelníky, sochy a několik dalších symbolů, které jsou spojeny se starověkým Egyptem. Samotná hra je pak velmi jednoduchá. Všechna ovládací tlačítka naleznete ve spodní části obrazovky a ovládaní automatu je opravdu intuitivní záležitostí. Stisknutím pouze několika tlačítek změníte hodnotu vsazených mincí, úroveň sázek a počet aktivních výherních linií. K dispozici máte 243 výherních linií, což znamená, že téměř všechny kola obsahují nějakou výhru. Počet válců je 5 a každý válec obsahuje celkem 3 symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti