Menu

Unicorn Bliss

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Unicorn Bliss

Unicorn Bliss Automat Online ZdarmaPokud je toho na vás v životě už mnoho a chcete si na chvíli odpočinout, není žádná jiná možnost než nechat realitu na chvíli stranou. Právě tento výherní automat zdarma vám k tomu pomůže. Jediné, co musíte udělat, je naplno se ponořit do tohoto kresleného a barevného světa, které je obýváno mýtickými postavami a nabízí obrovské peněžní výhry.

Unicorn Bliss Automat Online Zdarma

Výherní automat Unicorn Bliss pro vás má naprosto všechny nástroje, které k úspěšnému hraní potřebujete. V nabídce jsou vysoké odměny, které můžete získat při hraní spinů zdarma s jedinečnými postavami. Dostane vás také sytá růžová barva, která je hlavní barvou celého automatu. Tento výherní automat je naprosto čerstvou záležitostí a užijete si opravdu vše, co nabízí. Jsou zde kouzelná stvoření, kvetoucí rostliny a duha. Výherní automat se tak velmi podobá kresleným dětským pohádkám.

Herní funkce

Základním pravidlem jednorožců je jednoduše blahobyt. V tomto výherním automatu budete mít k dispozici celkem 5 válců s 25 výherními liniemi. Vsadit si můžete od 0,25 až do 1250 kreditů. Svoji sázku si můžete nastavit podle vlastního uvážení v menu automatu a nezapomeňte také na to, že máte možnost každou svoji výhru zdvojnásobit hraním nepovinné mini hry.

Symbol duhy je v tomto výherním automatu velmi důležitým symbolem. Má funkci wild symbolu a může nahradit všechny ostatní herní symboly. Díky němu tak máte šanci dosáhnout na mnohem vyšší výhry. Všechny výherní kombinace, které obsahují alespoň jeden symbol duhy, budou navíc zdvojnásobeny. Symbol jednorožce je scatter symbolem, který je vaším klíčem ke spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti