Menu

Royal Treasures Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Treasures Novomatic

Hrací Automat Royal Treasures Zdarma OnlineRoyal Treasures je skvělým výherním automatem online od společnosti Novomatic software a je to naprosto skvělá hra pro pobavení. Tento video automat má 5 válců, 9 výherních linií a elegantní design. Symboly, se kterými se můžete setkat, jsou opravdu jedinečné a odkazují na královskou rodinu. Běžnými symboly tak jsou žezla, prsteny a koruny. Sázky na jednu výherní linii se v této hře pohybují až do 50 kreditů a své výhry mohou hráči zdvojnásobit v bonusové hazardní hře. Další hry nabízející jedinečné zážitky od společnosti Novomatic jsou Fruit Sensation a Golden Sevens.

Hrací Automat Royal Treasures Zdarma Online

 

Tento výherní automat od společnosti Novomatic obsahuje volná zatočení, která můžete spustit zobrazením scatter symbolů. Navíc je tato hra naplněna skvělými zvukovými efekty a animacemi. Pro své jednoduché ovládání a nabízené výherní kombinace tato hra stojí za vyzkoušení. Při hraní se můžete těšit na opravdu velkou show.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti