Menu

Royal Dynasty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Dynasty

Výherní Automat Royal Dynasty Zdarma OnlineRoyal Dynasty je online výherním automatem, který vám přináší jedinečnou šanci na získání dvojnásobných výher ve všech kolech. Jackpot činí 5000 x vaši sázku na všech 20 výherních linií. Každý si jistě pomyslí, že hra tohoto stylu se všemi těmi královnami a králi bude mít jistě i bonusové kolo. Bohužel bonusové kolo zde chybí. Zkušeným hráčům to jistě vadit nebude, ale nováčci se budou zřejmě cítit ochuzeni o dobrou šanci na získání vyšších výher, jak to bývá zvykem v ostatních výherních automatech společnosti Novomatic.

Výherní Automat Royal Dynasty Zdarma Online

 

Celkově se jedná o jednoduchý výherní automat bez žádných bonusových kol. Na druhou stranu v něm ale naleznete dva scatter symboly, které jsou dost zvláštní. Tento automat, jak se zdá, se více soustředí na hazardní kola než na běžnou hru. A i když má hra velmi lákavou grafiku, tak vás po nějaké době může začít nudit. Nejčastějším důvodem je, jak se zdá, absence speciálních funkcí. Tento automat tak vřele doporučujeme všem konzervativním hráčům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti