Menu

Rise of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rise of Egypt

Výherní Automat Rise of Egypt Online ZdarmaJe na čase vrátit se zpět do minulosti a podívat se do starověkého Egypta. Tento výherní automat je totiž naprosto úžasný a byl vytvořen speciálně pro hráče, kteří se zajímají o toto historické období.

Výherní Automat Rise of Egypt Online Zdarma

Tento výherní automat si můžete zahrát na platformách Playson a k dispozici budete mít celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Vsadit si můžete nižší až střední částky a čekat na vás budou scatter výhry, expandující wild symboly a bonusové spiny zdarma. Tyto speciální funkce je možné kombinovat dohromady a dosáhnout tak úžasných výsledků.

Herní symboly

Na herní obrazovce na vás čeká tlačítko pro roztočení válců i ovládací prvky k nastavení sázek. Sázky se mohou pohybovat od 0,01 až do 5 kreditů. Pro získání výher musíte na výherních liniích spojit alespoň tři stejné symboly. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol historických artefaktů. I ty ale musíte spojit tři. Dalším hodnotným symbolem je zlatý brouk skarab, který vám vyplatí až 400x hodnotu vaší sázky. Hodnoty vyplácené obyčejnými karetními symboly dosahují maximálně 100x.

Mnohem lepší odměny získáte za spojení symbolů pyramidy. Pyramida je scatter symbolem, proto se výherní kombinace z těchto symbolů nemusí nacházet na jedné výherní linii. Scatter symboly také aktivují bonusové spiny zdarma. Stačí pyramidu na válcích zobrazit nejméně třikrát. Tu nejvyšší výhru, kterou v tomto automatu můžete získat, je 1000x hodnota vaší sázky. Celkově tento jackpot činí 20 000 kreditů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti