Menu

Thunder Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Thunder Reels

Automat Thunder Reels Online ZdarmaThunder Reels je výherní automat, který byl inspirovaný staršími arkádovými automaty. Jeho prostředí připomíná plážová kasina z osmdesátých let minulého století. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playson a k dispozici budete mít tři válce a 5 výherních linií. Automat se v některých prvcích podobá ovocným hospodským automatům, které nabízí hráčům možnost vyhrát dvojnásobek sázek spojením ovocných symbolů nebo barů.

Automat Thunder Reels Online Zdarma

 

Online výherní automat Thunder Reels není úplně pro všechny. Někteří hráči budou určitě upřednostňovat automaty s 3D animacemi a vyvinutější grafickou stránkou. Rozhodně se nejedná o tento automat. Než se pustíte do hraní, nastavte si nejdříve hodnotu svých sázek od 0 až po 20. Nastavení můžete provést ručně, nebo využitím tlačítka pro automatické nastavení maximální sázky.

Herní symboly

Symboly výherního automatu Thunder Reels jsou velmi známé pro všechny hráče, kteří nehrají výherní automaty zrovna poprvé. Naleznete zde například ostružiny, citróny, třešně nebo pomeranče. Na válcích se objeví i zlaté hvězdy a symboly Bar nebo šťastné sedmičky. Pozadí automatu tvoří tmavá noční obloha se skromným osvětlením po stranách válců. Nad válci je zobrazen název automatu s ovocnými symboly a na spodní straně válců naleznete ovládací panel. Hodnotu celkové sázky a počet aktivních výherních linií v tomto automatu můžete ovlivnit pouze vy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti