Menu

Mystery Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mystery Star

Hrací Automat Mystery Star Online ZdarmaMystery Star je online hrací automat od společnosti Novomatic. V této automatové hře můžete hrát o jackpot ve výši 5000 násobku vaší maximální sázky. K tomu zde máte k dispozici 5 válců a 5 hracích linií. Sázky se mohou pohybovat od 8 do 2000 mincí, takže tato hra není určena pro hráče s nízkým rozpočtem. Nicméně když budete sázet slušné částky, můžete také vyhrát slušné výhry. To je na této hře opravdovou výhodou. Na druhou stranu se zde nesetkáte ani s progresivním jackpotem, ani s wild symboly. Také zde nenaleznete žádná bonusová kola, což ale u ovocných automatů lze očekávat. Celkově má ale tato hra rychlý průběh a nespadá do žádné monotónnosti.

Hrací Automat Mystery Star Online Zdarma

 

Mystery Star je celkově velmi dobrý automat, ale pokud hledáte automat nadupaný speciálními funkcemi, tak Mystery Star to rozhodně není. My tento hrací automat doporučujeme hlavně pro své vysoké výplaty. V této hře budete mít spoustu příležitostí na získání opravdu dobrých peněz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti