Menu

Event Horizon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Event Horizon

Výherní Automat Event Horizon Zdarma OnlineTento výherní automat má 243 výherních linií, které vás při každém zatočení budou stát 100 kreditů. Na výběr však budete mít také různé úrovně sázek a hodnot vsazených mincí. Minimálně tak můžete válce tohoto automatu roztočit už za 0,5 kreditů. Výherní automat Event Horizon se odehrává daleko v galaxii s horizontem vybarveným do fialových, modrých a oranžových tónů. Jeho zobrazení je naprosto úchvatné a stejné jako obrázek pořízený největším teleskopem na světě. Všechny symboly jsou provedeny ve 3D grafice a dodávají automatu futuristické cítění a při získání výher nebudete ošizeni ani o zábavné animace.

Výherní Automat Event Horizon Zdarma Online

 

Tato hra se možná odehrává ve vesmíru, ale neznamená to, že její sázky nejsou pozemské. Rozhodně si tak na své přijdou drobní sázkaři i hráči s vyšším rozpočtem. Hraní se všemi 243 výherními liniemi vás bude stát 100 kreditů, ale můžete si vybrat z 5 různých úrovní sázek a 4 odlišných hodnot mince. Sázky si tak můžete nastavit na minimálně 0,5 mince na jedno zatočení až po maximálně 31,25 mincí za zatočení. V tomto hracím automatu naleznete naprosto vše, od skvělých výher až po bonusové hry. Tak neváhejte a podívejte na tento automat budoucnosti.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti