Menu

The Secrets of London

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Secrets of London

Automat The Secrets of London Online ZdarmaJe pravdou, že velké množství výherních automatů online založených na literárních dílech asi nenajdete. Naštěstí ale existuje jeden vývojář výherních automatů, který se tohoto tématu dotknul. Tímto vývojářem je společnost EGT, která přišla s výherním automatem The Secrets of London zdarma, který je určen speciálně hráčům milujícím čtení. V tomto výherním automatu narazíte na spoustu referencí na literární díla. Jednou z nich je například samotná postava Sherlocka Holmese. A přiznejte, kdo by nemiloval mírně záhadný výherní automat? Výhry, které v tomto výherním automatu můžete získat, byly stanoveny velmi přibližně a získat můžete jakoukoli částku od dvojnásobku vaší sázky až po její tisícinásobek.

Automat The Secrets of London Online Zdarma

 

Jedná se o pětiválcový automat, který má 25 výherních linií. Na válcích je připraveno celkem 15 herních symbolů, které jsou velmi zajímavě rozložené. Čeká tak na vás velká podívaná a ani nepotřebujete vynaložit moc námahy na spojení stejných symbolů. Na všechny symboly se můžete podívat v tabulce výplat a zjistit tak i jednotlivé výplaty. Nejlepší je se na ně podívat ještě před tím, než se dáte do hraní. Při celkovém pohledu na bonusové funkce a design tohoto automatu ho můžeme jednoznačně označit za jednu z těch nejlepších her na trhu. S nabídkou těch nejlepších herních zážitků na vás zde čekají bonusové hry a spousta jackpotů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti