Menu

40 Flaming Lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

40 Flaming Lines

Výherní Automat 40 Flaming Lines Online ZdarmaVítejte ve výherním automatu, který nemá pouze jednu, dvě nebo deset výherních linií. Tento výherní automat má totiž rovných 40 žhavých výherních linií. Tyto jsou rozprostřené celkem na 5 válcích se třemi řádky. Znamená to, že herní obrazovka nebude nijak přeplněná, ale stále vám bude poskytovat skvělou dávku napětí. Jedinečné na tomto výherním automatu je jeho výplata při vsazení 10 mincí na linii. V tomto případě můžete vyhrát až úžasných 200 000 mincí. Tento výherní automat zdarma si také můžete vyzkoušet ještě před tím, než do hraní investujete svoje vlastní peníze. Dále vás čeká hazardní funkce, která výrazně zvyšuje vaše šance na zdvojnásobení všech výher. Opravdoví hráči tuto funkci naprosto milují. Tento výherní automat vás nebude při hraní ani ničím rozptylovat. Jeho válce jsou totiž pokryty ovocnými symboly a mimo toho je tento automat naprosto oproštěn od jakýchkoli jiných rozptylujících prvků.

Výherní Automat 40 Flaming Lines Online Zdarma

 

Vývojářská společnost Zeus Play vytvořila tento sofistikovaný automat, který přináší spoustu zábavy jak pro začínající hráče, tak i pro naprosté experty. Doprovodná hudba vás bude skvěle udržovat v rytmu hry. Častokrát automaty vydávají poněkud mechanické zvuky, které po nějaké době musíte vypnout. To ale pro výherní automat 40 Flaming Lines vůbec neplatí. Tvůrčí tým si dal na podbarvující hudbě opravdu záležet, takže zde patří hudba k těm zajímavým prvkům. Co se nám ale na tomto výherním automatu zdarma líbí nejvíce? Tento automat v sobě dokázal obnovit ten pravý hazardní nádech. Jedná se o velmi štědrou hru, která vám nabízí spoustu šancí na získání vysokých výher. Wild symboly se objevují pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci, ale scatter symboly vám při zobrazení na správné pozici vyplatí slušný jackpot.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti