Menu

Desert Treasure BGaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Desert Treasure BGaming

Automat Desert Treasure BGaming Online ZdarmaDesert Treasure je výherní automat, který vás zanese na místo plné nádherných princezen, zlata a kouzel. Tento online automat naleznete na platformách společnosti BGaming a jeho prostředí je pohádkový svět inspirovaný příběhy tisíce a jedné noci. Automat je tak zasazen do vyprahlé pouště s nádherně blankytnou oblohou a krutým sluncem.

Automat Desert Treasure BGaming Online Zdarma

 

Pozadí tohoto výherního automatu zobrazuje pouštní krajinu plnou skal a písku. Zahlédnout ale můžete i díla vytesaná do kamene, chrámy, bílé sloupy a islámem inspirované ornamenty. Hudební doprovod automatu je minimalizován. Některé zvuky uslyšíte při točení válců, ale jedná se o obecný zvukový doprovod, který není nijak spojený s tímto orientálním tématem.

I jinak je tento výherní automat velmi standardní záležitostí a nenechá vám příliš volnosti. K dispozici budete mít 5 válců a 9 výherních linií, které si můžete aktivovat podle libosti. Změnit lze také hodnotu sázky na výherní linii, která se pohybuje od 0,10 centů až do 1 mince. Pokud chcete hrát se všemi výherními liniemi, také můžete využít funkci pro rychlé nastavení maximální sázky.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 8 symbolů. Symboly jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat a všechny odráží život v poušti. Neuvidíte zde žádné obecné symboly hracích karet, ale místo nich zde jsou symboly s arabským písmem. Mezi další symboly patří zlaté mince, překřížené meče a olejové lampy. Pouštní princ je scatter symbolem, a ten vám za tři a více symbolů mimo peněžní výhry daruje také spiny zdarma. Pouštní princezna má naopak funkci wild symbolu.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti