Menu

Dark Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dark Queen

Hrací Automat Dark Queen Zdarma OnlineHráči, kterým se líbí výherní automaty s pohádkovými tématy, si tento automat zajisté oblíbí. Tento výherní automat vás zavede do kouzelného světa princezny a zlé královny, kde se budete muset poprat se zlem, vyzkoušet vaše štěstí a zvítězit. Vítězstvím ale rozumějte opravdové vítězství, protože tento výherní automat vás opravdu štědře odmění. Můžete počítat s pěkným balíkem peněz, ale jen když přijmete daná rizika. Jedná se o výherní automat zdarma, který si můžete zahrát také za reálné peníze na Quasar gaming. Vyzkoušet můžete také jiné hry jako 100 cats a 20 diamonds.

Hrací Automat Dark Queen Zdarma Online

 

V této hře hledejte wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly a vzal na sebe podobu kouzelného zrcadla. Tento skvěle provedený výherní automat s bohatou grafickou stránkou a odpovídající doprovodnou hudbou pochází z dílny společnosti Euro Games Technology. Pokud chcete, aby váš výherní automat oplýval kouzly, pak nemůžete zvolit jiný než Dark Queen. Vaše maximální sázka v tomto výherním automatu může činit až 20 mincí na výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti