Menu

Ra to Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ra to Riches

Ra to Riches Automat Online ZdarmaVýherní automat Ra to Riches je automatovou hrou inspirovanou starověkým Egyptem. Tento výherní automat vám nabídne spoustu akční zábavy a obohatí vás o lekce z historie a kultury antického Egypta.

Ra to Riches Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má velmi jedinečný design a spoustu skvělých vizuálních prvků. Hned vám bude jasné, že nehrajete jen tak ledajaký výherní automat. Všechny symboly z tohoto automatu jsou živé a obsahují animace. Navíc se jedná o symboly nesoucí odkaz na toto historické období, jako jsou například symboly bohů a sfing.

Veškeré vizuální i hudební prvky tohoto automatu dosahují vysoké kvality. Hudební doprovod je originální a k tématu se skvěle hodí.

Funkce automatu

Na spodní straně herní obrazovky se nachází veškeré informace, které ke hraní potřebujete. Nachází se zde symbol ozubeného kolečka, tabulka s celkovou sázkou i tabulka s vaším herním zůstatkem. Symbol ozubeného kolečka je vaším klíčem k nastavení automatu. Po kliknutí se před vámi rozloží podrobné nastavení se spoustou možností. Jakmile máte veškeré nastavení hotové, stiskněte jednoduše na tlačítko spin a válce se roztočí. Po vytvoření výherních kombinací dojde k vyplacení výher a jednotlivé symboly z výherních kombinací budou odstraněny, aby na jejich místo byly dosazeny symboly nové. V rámci jednoho kola tak můžete vytvořit i více výherních kombinací a získat tak mnohem více výher.

Čím se tento výherní automat odlišuje od ostatních? Skvělou akční zábavou, která je považována za jednu z těch nejlepších v rámci výherních automatů online. Díky funkci padajících válců navíc nabízí hráčům nespočet výherních možností.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti