Menu

Clover Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Clover Riches

Automat Clover Riches Online ZdarmaVýherní automat Clover Riches od společnosti Playson vám přinese bohaté množství vašeho nejoblíbenějšího ovoce.

Automat Clover Riches Online Zdarma

 

Tento výherní automat je plný přírodní zeleně. Clover Riches je již podle svého názvu inspirován irskými symboly štěstí a rozkládá se na pěti válcích s 20 výherními liniemi. Při hraní se zaměřte hlavně na symbol malinkatého mužíčka, který je wild symbolem a zdvojnásobuje všechny výplaty, které vám pomůže vytvořit. Pokud se na vás navíc usměje štěstí, tak se můžete těšit i na tři různé spiny zdarma s různými kombinacemi výher. Roztočit válce tohoto automatu je možné s 20 pencemi nebo až se 100 librami.

V tomto automatu je přítomné naprosto každé klišé, které se k tomuto tématu pojí. Na pozadí automatu jsou vidět rozsáhlé zelené pastviny, ale na válcích narazíte i na kotlíky se zlatem, ropuchy, usměvavého perníkového panáčka a pivo. A co nesmí chybět, je dudácký soundtrack.

Herní symboly

Kotlík se zlatem a podkova jsou těmi nejhodnotnějšími běžnými symboly tohoto automatu, které vám vyplatí až 30x hodnotu vaší sázky.

Wild symbol v podobě mužíčka je také štědrý, hlavně protože nahrazuje všechny ostatní běžné symboly. Jeho výplata dosahuje až 500x hodnoty vaší sázky. Každá výhra vytvořená wild symbolem je navíc zdvojnásobena.

Čtyřlístek je scatter symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí až 200x hodnotu vaší sázky, ale také vám umožní vybrat si násobitele pro spiny zdarma. Když si vyberete 8 spinů zdarma, bude mít násobitel hodnotu 6x. Při hraní 12 spinů zdarma získáte násobitele 4x a nakonec při hraní 24 spinů zdarma budete mít násobitele 2x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti