Menu

Claws vs Paws

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Claws vs Paws

Výherní Automat Claws vs Paws Online ZdarmaVýherní automat Claws vs Paws vypráví příběh o jedné městské bandě koček, která se zabývá kradením šperků. A za touto zákeřnou bandou se vydali policisté, aby ji zneškodnili. I když vám tento automat může na první pohled připadat jako velmi zábavný kreslený seriál, nabídne vám něco víc. Jde hlavně o spoustu šancí na získání výher. Za všechny speciální funkce zmíníme hlavně opětovné roztočení válců, spiny zdarma a speciální funkce pro každý z válců.

Výherní Automat Claws vs Paws Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Všechny výherní linie jsou v tomto automatu aktivní a spojením tří nebo více stejných symbolů na jakékoli z nich získáte peněžní odměnu. I tento výherní automat je sladěn s tématem, proto na jeho pozadí můžete zhlédnout město s budovami bank, které vypadají jako kosti. Dokonce jsou zde i dveře ve tvaru kočky, kde vždy tyto kočičí banditi zmizí. Hru doprovází jazzový soundtrack, který se k tématu perfektně hodí.

Herní symboly

Jak tomu je i v jiných hracích automatech, těmi nejméně hodnotnými symboly jsou i zde symboly karetní. Jejich hodnota se pohybuje od J až po eso. Logo automatu na druhou stranu vyplácí výhry již za spojení dvou těchto symbolů. Za vytvoření úplné výherní kombinace pak vyhrajete 500x hodnotu vaší sázky. Třpytivý diamant vám vyplatí od 2x do 600x a zároveň plní funkci wild symbolu, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů.

Zvláštností tohoto automatu je symbol kočky s tabletem. Jedná se hackera, který se může nabourat do systému hry a na válce vám přidat jeden wild symbol navíc.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti