Menu

Poisoned Apple

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Poisoned Apple

Automat Poisoned Apple Online ZdarmaVýherní automat Poisoned Apple je automatem, který je inspirovaný pohádkou o Sněhurce a sedmi trpaslících. Doprovodná hudba je veselá, ale po nějaké době se vám může zdát, že se opakuje pořád dokola. Jednotlivé symboly byly navrženy naprosto dokonale. Pokud se rozhodnete zahrát si tento výherní automat na stolním počítači, tak se nenechte zaskočit tím, že nepoužívá režim zobrazení na celou obrazovku.

Automat Poisoned Apple Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců, 20 výherních linií a hrací pole má velikost 5×4. Jednotlivé symboly hracích karet byly vyzdobeny překrásnou faunou i florou. Pozadí automatu také zobrazuje překrásnou přírodu zakletého lesa. Na zemi se nachází muchomůrky, jejichž semena se pohybují v něžném vánku. Na svrchní straně herní obrazovky na vás bude zářivě svítit logo automatu a celá tato scenérie pro vás bude naprosto snovým zážitkem.

V rámci tohoto výherního automatu si můžete vsadit na každou výherní linii od 0,01 do 5 mincí. Nejvíce je tak možné si vsadit 100 mincí na jedno zatočení. Využít můžete i funkce automatické hry, která za vás odehraje až 1000 her. Tuto funkci vám doporučujeme hlavně v případě, když chcete urychlit vaše hraní. Boháčem se tak můžete stát za mnohem kratší dobu. Pokud ale nikam nespěcháte, tak klidně roztáčejte válce tlačítkem spin a celá hra bude mít velmi poklidné tempo.

Herní symboly

Herní karty mají v tomto výherním automatu hodnotu 70 mincí, pokud jich na válcích dokážete zobrazit pět na jedné výherní linii. Za stejný počet trpaslíků získáte 125 mincí. Krutá macecha vám přinese 140 mincí a nádherný princ zase 150 mincí. Vyšší výhru vám přinese už jen Sněhurka, která vám vyplatí 200 mincí a je zároveň wild symbolem. Nakonec je zde ještě modrá kouzelnice, která vám vyplatí 400x vaši sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti