Menu

BlackJack Multihand iSoftBet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

BlackJack Multihand iSoftBet

Výherní Automat BlackJack Multihand Online ZdarmaPro hráče, kteří hledají čistou a ničím neposkvrněnou zábavnou karetní hru, je tu jeden z nejlepších výherních automatů zdarma, Blackjack Multihand. Jedná se o povinnou hru, která musí být přítomna na seznamu všech milovníků karetních her. V tomto výherním automatu budete mít možnost zahrát si až se třemi sadami karet v ruce najednou, a to vše s minimální sázkou v hodnotě 0,10 za jednu hru. Maximální sázka na hru pak činí 10,00. Vše ostatní je stejné, jako u většiny Black Jacků. Hra má standardní klasická pravidla Black Jacku, ale její specialita je možnost držet až tři sady karet v jedné ruce. Výherní automat Blackjack Multihand má standardní limity sázek, ale k tomu navíc obsahuje vytříbenou grafickou stránku a excelentní design.

Výherní Automat BlackJack Multihand Online Zdarma

 

Zda budou hráči hrát s jednou, se dvěma nebo se třemi sadami karet v ruce, to záleží pouze a jen na nich. Abyste si mohli zahrát tento výherní automat zdarma, musíte si nejdříve nastavit vaše sázky na každé pole, které chcete aktivovat. Po rozdání karet bude mít pole se zadanou sázkou dvě karty otočené lícem nahoru. Každá rozdaná dvojice karet je samostatná a není nijak propojena s ostatními kartami. V závislosti na rozdaných kartách bude mít hráč tři možnosti. Může vyhrát všechny tři hry, prohrát všechny tři nebo vyhrát alespoň jednu nebo dvě. Hra je při tom tak jednoduchá, že si jí mohou v klidu zahrát i úplní začátečníci. Když se vám podaří získat Blackjack, tak vyhrajete v poměru 3/2. V případě, že dealer prohraje nebo vzdá hru nebo pokud jste vy blíže 21, tak získáte výhru 2/1.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti