Menu

The Wild Job

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Wild Job

Výherní Automat The Wild Job Online ZdarmaWild Job je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Jedná se o velmi kvalitní automatovou hru, ve které převládají diamanty a zlato, které perfektně vystihuje westernové téma.

Výherní Automat The Wild Job Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu narazíte na běžné herní symboly, které zahrnují desítky, kluky, královny, krále a esa. Minimální sázkou, kterou je do automatu možné vložit je 0,20 mincí. Maximální sázkou, kterou je možné vsadit na všech devět výherních linií, je 900 dolarů. Wild symbol tohoto automatu nemůžete přehlédnout, protože nese nápis wild. Jeho funkcí je nahradit všechny chybějící symboly mimo symboly zlodějů a vytvořit více výherních kombinací.

Scatter symbolem jsou lupiči. Tento symbol vám může přinést i své vlastní výhry, ale pouze když se na válcích objeví ve vyšším počtu. Tento symbol se navíc nemusí nacházet na stejné výherní linii, ale výhry vám vyplatí z jakékoli pozice na válcích.

Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý a jeho design byl vytvořen opravdu kvalitně a plynule. Mimo hraní o výhry se tak budou všichni jeho hráči i pořádně bavit.

Funkce automatu

Pokud si zahrajete tento výherní automat online, tak budete moci získat dostatečné množství peněz i bonusových funkcí. Při hraní se ale soustřeďte hlavně na symboly lupičů. Pokud tento symbol zobrazíte na prvním, třetím a pátém válci najednou, aktivujete bonusovou hru. Bonusová hra se skládá ze spinů zdarma s expandujícími wild symboly, které vám přinesou mnohem vyšší výhry. Bonusová hra vám obecně vyplatí vyšší výhry, než můžete získat během hlavní hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti