Menu

Lucky Babies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Babies

Automat Lucky Babies Online Zdarma Lucky Babies je dalším úspěšným výherním automatem zdarma od vývojářské společnosti GameArt, který je inspirovaný velmi bohatou čínskou kulturou. Tamní kultura má zvláštní cítění ve vztahu k talismanům štěstí a tento úžasný výherní automat zdarma funguje jako spojení mezi těmito talismany a milovníky výherních automatů. Tento speciální výherní automat zdarma je navržen tak, aby se hodil opravdu pro všechny hráče všech různých úrovní. Rozsah sázek je nejlepším příkladem toho, že je tento výherní automat zdarma určen opravdu pro každého, nezávisle na výši herního rozpočtu. Hodnota sázek se pohybuje od 0,2 mince až po 10 mincí na jedno zatočení. Pro pětiválcový výherní automat s 20 fixními výherními liniemi je takový rozsah více než dostatečný.

Automat Lucky Babies Online Zdarma

 

Mimo to je tento skvělý výherní automat zdarma také obohacen o speciální bonusové funkce. K dispozici zde jsou wild symboly, scatter symboly a dokonce i spiny zdarma. Tento výherní automat je také velmi rozkošný a roztomilý. Za to vděčíme právě miminkům, která se v tomto automatu objevují. Jsou zde celkem 4 miminka vykonávající čtyři různé aktivity a všechna vám přinesou opravdové štěstí. Miminka jsou doplněna ohňostroji, chrámy a běžnými karetními symboly. Tabulka výplat vám ukáže, jak může být každý z použitých symbolů štědrý. V tomto online výherním automatu zdarma totiž můžete vyhrát opravdu slušné výhry, a to tvořením těch správných výherních kombinací. Ta nejhodnotnější kombinace vám vplatí až 1500 mincí při každém zatočení. Mimo to je zde i spousta dalších kombinací, které vám vyplatí až 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti