Menu

Photo Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Photo Safari

Výherní Automat Photo Safari Zdarma OnlineJe těžké hrát jakýkoli výherní automat s tématem safari nebo džungle, aniž byste pomysleli na opravdového vůdce této kategorie, hru Mega Moolah od Microgaming. Play’N’Go zvládli v tomto oblíbeném tématu udělat pomocí Photo Safari jedinečný obrat, i když některé symboly mají stejně familiární nádech. Jedná se o výherní automat s 20 výherními liniemi, který má pro vaši zábavu obojí, jak bonusovou volnou hru, tak bonusovou hru slepého výběru. Jako všechny hry od Play’N’Go i tato je provedena naprosto skvěle, takže očekávejte hladký průběh hry a kvalitní grafiku.

Výherní Automat Photo Safari Zdarma Online

 

Průhledné válce umístěné na pozadí savany se pro tuto hru skvěle hodí. Když se vám podaří získat výherní kombinaci s některými ze zvířat, fyzicky se změní na starodávnou fotografii a zároveň vydají odpovídající zvířecí zvuk. Tyto zvukové efekty jsou doplněny zvuky okolního hmyzu ze savany spolu se zvuky bubnů. Zvířata jsou zde vyobrazeny jako kreslené postavičky a speciálně lev vypadá velmi marnivě. Ve hře si také můžete všimnout pár skvělých drobností, jako třeba že bonusové volné kolo se odehrává na válcích podobných roličkám s negativy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti