Menu

Phoenix Princess

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Phoenix Princess

Phoenix Princess Automat Online ZdarmaVýherní automat Phoenix Princess zdarma je pětiválec s 20 výherními liniemi a extrémní dávkou zábavy. Samotná hra je stejně velká jako její název. Pokud jste už někdy hráli jakoukoli hru od společnosti GameArt, tak si dokážete představit její kvalitu, která je zde zřetelná naprosto ve všech prvcích. Tento výherní automat zdarma je totiž vyladěn do těch nejmenších detailů. Po vizuální stránce je naprosto úchvatný, ale v jeho nitru je mnohem více vzrušující a naprosto neodolatelný. Tento výherní automat zdarma online má také spoustu skvělých funkcí, které výrazně zvýší vaše výhry. Těmi nejhlavnějšími funkcemi jsou wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma. Všechny tyto funkce mohou hráčům zajistit spoustu šťastných výher.

Phoenix Princess Automat Online Zdarma

 

Na rozdíl od ostatních výherních automatů společnosti GameArt je výherní automat Phoenix Princess speciální v tom, že neosahuje žádnou dodatečnou mini hru ani hazardní hru. Většina výher tohoto pohodového výherního automatu je přímočarých. Než se ale zaměříte na výhry, měli byste si nejdříve rozmyslet vaše sázky. Zvolit si můžete hodnotu sázky od 0,2 do 10 mincí. Sázku máte možnost změnit pouze změnou hodnoty mince. V tomto automatu na vás čeká i slušný maximální jackpot, který má hodnotu 3000násobku vaší sázky na jednu linii. Nejčastějšími výhrami zde ale nejsou ty nejvyšší výhry. Mnohem častěji se setkáte s výhrami nižšími. Soubor symbolů tohoto výherního automatu zdarma je opravdu jedinečný. Narazíte zde na lotosové květy, ornamentální vázy, pagody a nádhernou princeznu. Mimo těchto tematicky laděných symbolů jsou zde i klasické symboly hracích karet od 9 po eso. Spiny zdarma, které v tomto automatu nesmí chybět, můžete aktivovat pomocí scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti