Menu

Power Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Power Dragon

Výherní Automat Power Dragon Online Zdarma Power Dragon je dalším velmi úspěšným výherním automatem zdarma od vývojářské společnosti GameArt. Tato společnost již vydala několik výherních automatů zdarma s podobným tématem a všechny měly od hráčů výherních automatů zdarma skvělé ohlasy. Stejně jako i všechny ostatní výherní automaty od této společnosti má i tento skvělý výherní automat zdarma výjimečně kvalitní grafickou stránku, přitažlivé animace a poutavou doprovodnou hudbu. Mimo to na vás čeká spousta lákavých a velmi vysokých cen. Tento nádherně vytvořený výherní automat zdarma má pouze pět válců, ale jeho počet výherních linií byl nastaven na 243.

Výherní Automat Power Dragon Online Zdarma

 

Power Dragon patří mezi jeden z těch nejhranějších a nejpopulárnějších výherních automatů zdarma právě díky tomu, že se jedná o automat s velmi častými výhrami. Nechybí zde při tom ani speciální funkce, jako jsou například spiny zdarma a násobitelé výher. Průběh hry je velmi jednoduchý a nesetkáte se zde s žádnými těžkými pravidly. Každý tak automatu porozumí během několika sekund. K dispozici máte celkem sedm možností sázek od 0,5 dolarů až po 25 dolarů. Kolik vsadíte, záleží pouze a jen na vás. Hra je ale mnohem zábavnější a mnohem štědřejší s vyššími sázkami. Abyste v tomto výherním automatu výhry získali, musíte spojit minimálně tři stejné symboly na sousedních válcích. Jak je běžné, jsou i zde výhry vypláceny ve směru zleva doprava. Vyhrát můžete také násobitele výher a vaše výhry ještě zvýšit. Násobitele vám pomohou zvýšit vaše výhry 10x až 250x a jsou dostupné při každém zatočení. Tím nejvyšším jackpotem hry je 2500násobek vaší úvodní sázky, který můžete získat pouze při hře s maximální sázkou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti