Menu

Safari Heat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Safari Heat

Automat Safari Heat Online ZdarmaVýherní automat Safari Heat si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech a můžete tak jednoduše zjistit, jaké to je podívat se do safari, aniž byste tam doopravdy museli jet. Výhry v tomto automatu získáte za spojování symbolů slonů, nosorožců, plameňáků, zeber a zubrů. Wild symbolem je lev, který má možnost nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbolem je západ slunce, který vám mimo okamžitých výher přinese i spiny zdarma.

Automat Safari Heat Online Zdarma

 

V tomto automatu si můžete nastavit počet výherních linií, se kterými chcete hrát. Automat se rozkládá na 5 válcích a aktivovat je možné až 9 výherních linií. Automat se drží ve všech svých detailech zvoleného tématu, proto na válcích mezi symboly objevíte úžasná zvířata, která vám vyplatí ještě úžasnější výhry. Za symboly zebry nebo zubra můžete vyhrát až 25 000 mincí. Za pět plameňáků získáte nádherných 40 000 mincí. 75 000 mincí vyhrajete při spojení pěti nosorožců nebo slonů. Nakonec je tu samotný lev, který vám za úplnou výherní kombinaci vyplatí 900 000 mincí.

Scatter symbol může také tvořit výherní kombinace a nejvíce za něj dostanete 450 000 mincí. Když navíc na válcích zobrazíte tři nebo více scatter symbolů najednou, aktivujete spiny zdarma s násobitelem 3x.

Funkce automatu

Po každé získané výhře můžete v tomto automatu aktivovat hazardní funkci a její hodnotu ještě zdvojnásobit. Vaším úkolem bude uhodnout správnou barvu následující karty. Pokud bude váš odhad správný, bude vaše výhra zdvojnásobena. Hazardní funkci si můžete zahrát až 4x po sobě.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti