Menu

Froots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Froots

Automat Froots Online ZdarmaVýherní automat Froots je tou pravou automatovou hrou, která vám pomůže utéci z reality do exotického ráje. Tento výherní automat zdarma má opravdu celou řadu funkcí, které objevíte po otevření tabulky výplat. Jednou z nich je například wild symbol, který může nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu. Wild symbol se ale navíc může rozrůst i na další herní pole. S touto funkcí dostává tento výherní automat naprosto jiný rozměr, zvláště proto, že vám umožní získat opravdu podstatné peněžní částky.

Automat Froots Online Zdarma

 

Ty nejlepší výherní kombinace můžete získat na spodní části druhého nebo čtvrtého válce. To jsou ta pravá místa, kde bude wild symbol expandovat. Jedná se o jedinečnou bonusovou funkci tohoto výherního automatu. Pokud se wild symbol objeví právě na těchto místech, tak se rozroste na celý válec. Tím vám zajistí velké množství vysokých výher.

Mezi další funkce tohoto automatu patří například spiny zdarma. Může jich být 10, 20 nebo 30 a jejich počet závisí na počtu scatter symbolů, které je aktivují. V tomto výherním automatu můžete také své výhry tvořit více jak 270 způsoby. Jinak je tento výherní automat průměrnou hrou, která ale hráčům nabízí možnost zahrát si v novém prostředí. Pozadí automatu je vytvořeno v 3D grafickém formátu a jednoduše tak přenese opravdu každého hráče z domu přímo na slunečnou pláž. Zde si můžete mimo jiného užít také násobitele v hodnotě až 10x. Jeho výše se odvíjí od počtu spinů zdarma, které získáte. Ten nejnižší násobitel má hodnotu 2x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti