Menu

Tokyo Nights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tokyo Nights

Výherní Automat Tokyo Nights Online ZdarmaVýherní automat Tokyo Nights je automatovou hrou vycházející z japonské kultury, a i když se jedná o velmi jasné téma, tak zde narazíte na několik překvapivých prvků. Celkově vás ale tento výherní automat ohromí svým vzhledem i speciálními funkcemi. K dispozici budete mít 5 válců s 25 výherními liniemi. Tématem automatu je konkrétně noční život Japonců, takže se těšte například na horkou koupel v jacuzzi. S použitým tématem ladí i zvolené herní pozadí včetně barev.

Výherní Automat Tokyo Nights Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje spoustu tematicky laděných symbolů. Narazíte například na gangstery, ninji a gejši. Naprosto vše v tomto výherním automatu upoutá vaši pozornost.

Výherní automat Tokyo Nights obsahuje i bonusové kolo, které ale patří mezi jedno z těch nejpodivnějších bonusových kol, které jste kdy hráli. Jakmile se do bonusového kola dostanete, musíte uchopit láhev se saké a předat ji vašemu šéfovi, aby se napil. Pokud váš šéf přežije, tak vyhrajete vaši odměnu a bonusové kolo končí. I když vám tento bonus bude připadat trošku zvláštní, po chvíli si na něj zvyknete a dokážete získat spoustu výher.

Mimo bonusové hry obsahuje tento výherní automat i scatter symboly a wild symboly, které hráčům nabídnou dodatečné výhry. Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní základní symboly a doplňuje tak neúplné výherní kombinace. Scatter bonus vyplatí hráčům výhry nezávisle na tom, zda se scatter symboly objevují na aktivních výherních liniích nebo ne. Před hraním je také nutné nastavit si sázky a rozhodnout se s jakým počtem výherních linií budete hrát. Válce je možné roztočit s 1p až 50p na linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti