Menu

Gems and Stones

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gems and Stones

Automat Gems and Stones Online ZdarmaVýherní automat Gems & Stones vám umožní získat dodatečnou hotovost a zároveň se u toho pořádně pobavit. Automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a jeho válce pokrývají symboly drahých kamenů a vzácných šperků. Tento výherní automat zdarma není příliš zaměřen na speciální funkce, ale hlavně v něm jde o opravdové výhry.

Automat Gems and Stones Online Zdarma

 

Výherní automat je tak určen ke klasické herní zábavě. Jeho pozadí má námořnickou modrou barvu se zlatými ozdobami. Válce například byly orámovány za použití zlatých ornamentů a celý výherní automat má tak velmi luxusní nádech. Zvukové efekty a doprovodná hudba nejsou v tomto automatu příliš výrazné, proto se budete při hraní cítit spíše odpočinkově a uvolněně. Co se týče estetické stránky, už toho na ukázání příliš mnoho nezbývá. Tak jen stačí roztočit válce a dát se do hraní.

Funkce automatu

Výherní automat Gems & Stones vám umožní přizpůsobit si automat vlastním potřebám. Začněte například u hodnoty vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,01 do 5. Celkový kredit se také může upravit. Stačí se podívat na spodní stranu herní obrazovky, kde si můžete upravit i počet vsazených mincí na každou výherní linii.

Herní symboly

Výherní automat Gems & Stones obsahuje spoustu známých symbolů, které zde byly prezentovány velmi krásně. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou esa, králové, královny, kluci a desítky. Dalšími symboly jsou čtyři druhy šperků. Pro vytvoření výher potřebujete minimálně dva tyto symboly. Narazit můžete také na zelené smaragdy nebo červené rubíny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti