Menu

Sparkling Fresh

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sparkling Fresh

Sparkling Fresh Automat Online ZdarmaVýherní automat Sparkling Fresh se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi a jeho hlavním tématem je celá řada zářivých barev. Celý tento výherní automat je divoký a rozzářený najednou, což je ojedinělá kombinace a rozhodně se jedná o výherní automat s největším počtem barev, který kdy byl vytvořen. Vaše zraky jím budou naprosto oslněny.

Sparkling Fresh Automat Online Zdarma

 

Pokud chcete při hraní online zažít co nejvíce zábavy, tak se určitě obraťte na výherní automat Sparkling Fresh. Tomuto automatu se totiž v zábavnosti jen tak ledajaký automat nevyrovná. Automat má růžové pozadí plné animovaných bublinek, které se pohybují po celé herní ploše a automat mění na něco velmi osvěžujícího.

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří jahody, borůvky, pomeranče a jablka. I když je mezi výherními automaty spousta jiných ovocných automatů, žádný z nich není tak osvěžující a moderní, jako právě výherní automat Sparkling Fresh.

Počet výherních linií, kterých je zde 5, není vůbec vysoký, ale i tak si na nich můžete vytočit výhry až v hodnotě 5000 mincí. Stačí vytvořit tu správnou výherní kombinaci.

Jednoduché ovládání

Tento výherní automat nemá komplikované ovládání a na válcích jednoduše naleznete ovládací prvky pro vše, co potřebujete. Můžete si upravit audio, počet vsazených mincí i jejich hodnotu. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,01 do 5 kreditů a počet vsazených mincí se může pohybovat od 5 až do 500, což je skvělá zpráva hlavně pro vysoké hráče.

Zahrajte si tento výherní automat naplno s maximálními hodnotami a budete moci dosáhnout na ty nejvyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti